Kompletní výsledková listina Bohemian Custom Bike 2017


Kategorie Tuzemák:

1. Místo. – č.51 Pavel Malaník -Torpedo V4 108bodů
2. Místo. – č.21 Tomáš Paur - Retro Fichtl 84bodů
3. Místo. – č.53 Roman Lojek - Zetka 71bodů
4. Místo. – č.54 David Novák - Trumpet 40bodů
5. Místo. – č.68 Petr Rakušan - Jaga 27bodů
6. Místo. – č.42 Miroslav Sekyra - Jawa 350 20bodů
7. Místo. – č.3 Petr Jirout - Lucifer 15bodů
8. Místo. – č.57 Tomáš Pitlík - Warbird 10bodů
9. Místo. – č.48 Pavel Sekyra - Jawa 350 Automatic 8bodů
10. Místo. – č.2 Jiří lang - Fredy 6bodů
11. Místo. – č.36 Ladislav Novotný - Jawa 350 5bodů

Kategorie Pro Street:

1. Místo. – č.49 Ondřej Dufek - Ride or Die 87bodů.
2. Místo. – č.32 Martin Zima - Speed Triple 76bodů
3. Místo. – č.72 Jiří Klepáč - Frankenstain 69bodů
4. Místo. – č.50 František Bína - Vespa Cosa Trophy 43bodů
5. Místo. – č.38 Jakub Boček - Heritage 38bodů
6. Místo. – č.27 Jiří Voříšek - Honda XRV 1000 21bodů
7. Místo. – č.55 Ondřej Boubas Boubelík - Fároš 10bodů

Kategorie Café Racer Bike:

1. Místo. – č. 81 Funk Soul Brothers- BMW 1,0 CSL 60bodů
2. Místo. – č.6 Martin Soukup - „Vítěz“ 53bodů
3. Místo. – č.82 Bártík Bartcycles - BMW 1200RR 48bodů
4. Místo. – č.39 Jakub Boček - Heritage 1 26bodů
5. Místo. – č.18 Tomáš Nejepsa - Whore of Toccoa 21bodů
6. Místo. – č.64 Lukáš Pokorný ,Jan Urban - Humble K 20bodů
7. Místo. – č.15 Petr Brábník - Moto Morini Strada 350 RACE 20bodů
8. Místo. – č.5 Bušek Jiří - Ducati 900SS 15bodů
9. Místo. – č.33 Odnřej Čížek - Kawasaki GT550 12bodů
10. Místo. – č.58 Robert Forman - Honda CibulaX 11bodů
11. Místo. – č.25 DK CAFE RACER - Rat- Krysa 10bodů
12. Místo. – č.8 Ondřej Landa - Bandit v pytli 8bodů
13. Místo. – č.20 Vít Jakeš - CONCEPT - B 8bodů
14. Místo. – č.40 Michal Duda - UrbanShotsBicycles 8bodů
15. Místo. – č.26 DK CAFE RACER - Iron 7bodů
16. Místo. – č.4 Mirek Jeřábek - Cafe Standard 5bodů
17. Místo. – č.24 DK CAFE RACER - Vintage 500 T Twin 5bodů
18. Místo. – č.37 Jiří Šeps - Litr 4body
19. Místo. – č.30 Milan Mejstřík - Kawasaki Z750 3body
20. Místo. – č.1 Robert Richter - Peperoncino 3body
21. Místo. – č.41 Ondřej Landa - Kenův Rex 2body

Kategorie Café Racer - Scrambler:

1. Místo. - č.65 Funk Soul Brothers - Cocroach 78 93bodů
2. Místo. - č.45 David Kelnar - Yamaha SR 535 82bodů
3. Místo. - č.73 Kubajz-Garage , Design - MC Fly - Cross Boss 46bodů
4. Místo. - č.43 Jaromír Kulhavý - Expendables Scrambler 33bodů
5. Místo. - č.9 Ondřej Landa - Nick GSX750E 31bodů
6. Místo. - č.67 Jan Bastien Twilhaar - Dominátor 27bodů
7. Místo. - č.44 Pavel Provazník - BratR 24bodů
8. Místo. - č.46 Dalibor Skála - Silver Spook 22bodů
9. Místo. - č.19 Vít Jakeš - CONCEPT -A 21bodů
10. Místo. - č.47 Petr Diamant - Diamond Beat 4body

Kategorie Chopper cruiser:

1. Místo. – č.11 Marcel Rybánský - YAMAHA WILDSTAR 1600 106bodů
2. Místo. – č.14 Jiří Žalák - Honda Shadow 89bodů
3. Místo. – č.34 Martina Gilchová - Lilith 68bodů
4. Místo. – č.63 Rosa Sys - 73 DEMON 47bodů

Kategorie Modified Harley-Davidson:

1. Místo. – č.61 Harley-Davidson Praha - Jawason 94bodů
2. Místo. – č.59 Harley-Davidson Praha - Retro Roadster Racer 83bodů
3. Místo. – č.71 Harley-Davidson Praha - Lucky Seven 58bodů
4. Místo. – č.62 Gentlemans - Iron Racer 46bodů
5. Místo. – č.60 Gentlemans - Sportster Rider 38bodů
6. Místo. – č.70 Erik Zeman Cycles - Harley Davidson ,,Bagger" 37bodů
7. Místo. – č.74 Kubajz - Garage - Shumavan Vol.1 34bodů
8. Místo. – č.13 Michaela - Green Nightster 26bodů
9. Místo. – č.10 Sláva Hodek - Orange Iron 20bodů
10. Místo. – č.80 Jirka Kodet - 9 mm Luger 10bodů

Kategorie Freestyle:

1. Místo. – č.52 Pavel Malaník - J.A.P. NLG Big Twin 132bodů
2. Místo. – č.77 Bártík František - Bartcycles - Lilith 1200R 79bodů
3. Místo. – č.75 Palo Faragula - Grey Mouse 57bodů
4. Místo. – č.78 MS - Tuning - Visací zámek 40bodů
5. Místo. – č.29 Jiří Šeps - Mess 39bodů
6. Místo. – č.16 Martin Brož - ZRZOUN 27bodů
7. Místo. – č.79 Svoboda Pavel - Motorka 20bodů

Kategorie Old School:

1. Místo. - č.7 Tomáš Hill - Arakain 100bodů
2. Místo. - č.76 FBi - Motorcycles - Anča 90bodů
3. Místo. - č.28 Jan Červinka - Šavl 84bodů

The Best Of:

č.52 Pavel Malaník - J.A.P. NLG Big Twin

Top Paint:

č.70 Erik Zeman Cycles - Harley Davidson ,,Bagger"

Bernard – Rookies Cup 2015:

1. Místo. – č.58 Robert Forman - Honda Cibula x
2. Místo. – č.1 Robert Richter - Peperoncino
3. Místo. – č.42 Miroslav Sekyra - Jawa 350

Webdesign © 2013 michal@chopperweb.cz